צוות טאטי

בטאטי המילה צוות משמעה משפחה. האנשים שלנו הם הכול בשבילנו ושמירה על רוח הצוות היא בראש מעינינו. בשבילנו כל שחקן הוא שחקן מפתח וחלק ממשפחת טאטי. אנחנו מתייחסים באמון וכבוד לכל חבר, אנחנו תמיד שם זה למען זה. אנחנו מאמינים שהצלחה זה עבודת צוות. זאת דרכינו להתפתח, לגדול ביחד, להשיג  מטרות משותפות, להתמודד עם כל אתגר שמוצב בפנינו, ולבסוף להצליח. ביחד.


צוות טאטי

ענת זרמתי
(מייסדת ודירקטור)

 

מנכ"ל שלנו שמובילה עם תשוקה, חזון ונעלות מנהיגה מלידה, תולעת ספרים אולטימטיבית, אותודידקטי, תמיד רעבה לידע, רבת פעלים, רבת יכולות, אכפתית ומעורבת בחיי הצוות, אשת עבודה המפשילה שרוולים בהרמוניה עם העולם ומשוגעת עד העצם.

ונסה רקין
(מייסדת ודירקטור)

 

דירקטור כספים וראש קריאטיבי, מתמקדת בפיתוח  העסקי ובינוי, עולה ותיקה, אוהבת את הארץ, מפורסמת בעברית "המקורית" שלה, מאוהבת במילים, מחויבת לקריאטיביות, מאמינה בפשטות. גישתה: בואו נעשה את זה. השראתה: אנשים.

 

מרק שולמן

 

שף ראשי ומומחה קולינארי, מקצוען ובעל ניסיון נרחב, אוהב לצייר אוכל בטעמים נפלאים, מייצר ומתחדש כל יום, מחויב לכל צוות טאטי, מרוגש ממוסיקה קלאסית, בארוק ודביוסי, מאמין ביד קשוחה וטפיחה על הכתף. השראתו: מרכיבים טריים ואתניים.

 

סער ניסן

 

סמנכ"ל תפעול ולוגיסטיקה, שף קריאטיבי בארון, בקונטרול על הכל, בקונטרול על כולם, תמיד שם, מים שקטים חודרים עמוק, חוש הומור ייחודי, כובש את הצוות ברכות ונעימות, השראתו: נאמנות ויושר.

 

 

אורן קירשנבאום

 

מנהל ביסטרו טאטי לופט, ותיק טאטי, נשוי לותיקת טאטי, התחיל את קריירת טאטי כברמן, אהוב על צוותו, שרוף על מכבי ת"א כדורגל, מכור לטקסס הולדן,

השראתו: כבוד ואכפתיות.

 

דקלה גוטליב

 

מנהלת ביסטרו טאטי גבעתיים, ותיקת טאטי, נשואה לאקס טאטי, בעלת רקע באפיה ופסיכולוגיה,

אריה טיפוסית עם נפש אצילית, כמה קטנה ככה גדולה, ישר ולעניין, השראתה: יושר ופרקטיות.

 

 

 

 עינת בן גל

מנהלת את חנויות טאטי לחם, ותיקת טאטי, הגיעה אלינו בעקבות אחותה התאומה, לא נחה לרגע, גם קולה לא נח (לא נשאר לה קול), הקימה את תוכנת היצור וההפצה ללקוחות, אשת קריירה ואמא לתפארת, השראתה: המשפחה כולה.

יוני פנחסוב

 

אופה ארטיזני ראשי, חי ונושם לחם, דור שלישי למשפחת אופים בוכרים, מחזיק סודות ממסורת עתיקה, זמר מחונן, שר בכל אירוע, השראתו: כל סוגי מוסיקה ישראלית. מאפה אהוב: לחם אגוזים צימוקים. גאוות היצירה: אגס ונענע.

 

 

 מישל ארר

 

מנהלת המשרד האהובה על כולם, צומת מידע מרכזי של טאטי, איתנו באש ובמים, שחקנית טניס מוכשרת, מאכילה את  כל חתולי טאטי, שאלה יומית: "מה הספיישל היום?" ישרה עד העצם. השראתה: אמת וצדק.